درباره ما

گروه صنعتی صفا

درباره گروه صنعتی صفا

گروه صنعتی صفا با پشتوانه مدیریتی بیش از 63 ساله خود، شامل مجموعه شرکت های پیشتاز و مستقر در استانهای مختلف کشور بوده که در زمینه تولید مقاطع و لوله های فولادی، سازه های فلزی، صنعت پلیمر، سیم و کابل، نوشت افزار و صنایع غذایی فعال می باشد. بزرگترین بخش این گروه در زمینه تولید انواع مقاطع فولادی برای عرضه به بازارهای داخلی و کشورهای همسایه است که این مقاطع فولادی در راستای انتقال فرآورده های نفتی، انتقال آب و فاضلاب، صنایع خودرو سازی سبک و سنگین، پروفیل های خاص HSS جهت بلند مرتبه سازی در صنعت ساختمان و همچنین مقاطع فولادی حاصل نورد گرم از قبیل انواع تیرآهن، میل گرد و سایر موارد مشابه می باشد.

بزرگترین و قدیمی ترین مجتمع های تولیدی این گروه “کارخانجات نورد و پروفیل ساوه” و “ کارخانجات نورد و لوله صفا” بوده که در مجموع تعداد کل پرسنل مجموعه گروه صنعتی صفا ۳۰۴۸ نفر می باشند.

برخی از افتخارات کسب شده توسط گروه صنعتی صفا

دلایل انتخاب ما

تولید سفارشی

گروه صنعتی صنایع فلزی برادران، خود را متعهد به درک درست نیازهای مشتریان و حداکثرسازی رضایت آنها می‏‌داند. برای این مهم، محصولات خود را مطابق نیاز و سلیقه مشتریان سفارشی سازی می‌کند.

رضایت‌ مندی مشتری

ما مأموریت خود را جلب رضایت مشتریان می‌دانیم. بنابراین، با انجام مطالعات داخلی و بین‌المللی، به کارگیری شیوه‌های نوین و کارآمد مدیریتی، محصولاتی تولید می‌کنیم که رضایت مخاطبین را به همراه دارد.

کیفیت محصولات

محصولات گروه صنعتی صنایع فلزی برادران را می توان در دفاتر اداری و دولتی ، مدارس ، دانشگاه ها و کارخانه های صنعتی در سراسر کشور یافت که همین امر گواه بر کفیت بالای محصولات ما می باشد.

تنوع محصولات

صنایع فلزی برادران طیف گسترده ای از محصولات شامل: کمدهای فلزی٬ کمدهای رختکن٬ فایل٬ کمدهای کتابخانه٬ جاکفشی٬ جا موبایلی٬ بایگانی٬ تجهیزات مدارس و سایر محصولات را در بر می‌گیرد.

EN FA